Стаття

логоСеред матеріалів УП, які не вийшли у світ через початок пандемії коронавірусу в 2020-му, є текст під кодовою назвою "Молоді політики". Тоді ми опитували п'ятьох молодих за віком і політичним досвідом депутатів про їхні очікування від роботи в парламенті та завдання, які вони собі ставлять на каденцію.

Серед них був Роман Лозинський – на той момент 26-річний депутат від партії "Голос", львів'янин, пластун, колишній голова політради Української Галицької Партії.

На запитання про мету походу в парламент Роман тоді відповів:

"Я хотів створити всі умови, аби люди могли втілювати свої низові ініціативи – щоб на їхньому шляху не було бар'єрів і пасток. Також я знав, що ця каденція парламенту буде відповідальна за завершення реформи децентралізації, яка триває п'ять років. А я за останні три роки проїздив кожен район трьох областей – Львівської, Франківської та Тернопільської".

За два роки тему децентралізації для Лозинського замінила війна – за кілька тижнів до повномасштабного вторгнення він підписав контракт як резервіст, а потім, за пару тижнів у навчальному центрі, поїхав воювати на південь.

Лозинський разом із Романом Костенком з "Голосу" і Михайлом Забродським з ЄС-у став відповіддю на закиди на кшталт "хай спочатку депутати воюють".

У складі 73-го центру Сил спеціальних операцій Лозинський прокладав шлях для просування Сил оборони через річку Інгулець, яка тривалий час була лінією фронту на Херсонщині, працював у аеророзвідці та на ударних безпілотниках.

Увесь свій бойовий шлях він провів з близькими друзями – Артемієм Димидом ("Куркою"), Дмитром Пащуком ("Гармашем") та Віктором-Миколою Гаврилюком. Артемій загинув у червні 2022-го на Херсонщині, Дмитро – у серпні 2023-го на Херсонщині, Віктор-Микола нещодавно отримав поранення під час наступу на Запорізькому напрямку.

Сам Лозинський кілька місяців як вирішив повернутися з фронту до депутатської роботи.

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

 

 facebook      instagram free icon viber 2111705 removebg preview
 90000959595        Записати removebg preview 2     pngwing.com removebg preview

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

 facebook instagram 
 free icon viber 2111705 removebg preview   90000959595
 Записати removebg preview 2  іаппв4564ів86ів465івп486 

На всі товари даються гарантійні зобов'язання згідно законодавства України.